Szafy do dużego przedpokoju

Łóżko w sypialni, stół w jadalni, kanapa w salonie, biurko w gabinecie – są meble, bez których nie wyobrażamy sobie pewnych pomieszczeń. W przypadku przedpokoju, takim elementem będzie szafa, miejsce odwieszania okryć wierzchnich, przechowywania obuwia, ubrań na inny sezon, a także całej masy niezbędnych akcesoriów.

To zrozumiałe, że szukamy szafy do przedpokoju. W końcu to jeden z najpraktyczniejszych mebli, jaki mógłby się tam znaleźć. Komoda? Jest fajna, stylowa, ale zbyt niska, a przez to nie tak pojemna. Wieszak na ubrania? Ten to już w ogóle ma ograniczone możliwości w zakresie pojemności. Tymczasem szafa wiele pomieści… i schowa.

Czego Ci potrzeba?

Jeśli Twój przedpokój ma duże wymiary, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko spytać, czego oczekujesz od szafy, którą w nim umieścisz, bo duża powierzchnia to duże możliwości. Pewnie nawet nie zdajesz sobie z nich wszystkich sprawy, a szkoda, bo naprawdę masz spore pole do popisu. Nie wierzysz? Zajrzyj na Meble.pl.

Przede wszystkim zdecyduj, jaki system otwierania lepiej sprawdzi się w Twoim przedpokoju. Jeśli szafa będzie ustawiona tuż obok drzwi wejściowych, warto pomyśleć o drzwiach przesuwnych w szafie. W pozostałych przypadkach nic nie stoi na przeszkodzie, by sięgnąć po model z tradycyjnymi, uchylnymi drzwiami.

Masz wybór – dziesiątki szaf czekają

Pierwsze, co przychodzi na myśl, gdy pada hasło “szafy do przedpokoju”, to meble o tradycyjnej formie. Nie ma jednak przymusu sięgania po nie. Być może zdecydujesz się na wersję obrotową (garderoba lub buciarka). Możesz sięgnąć po szafę z lustrem (świetnie sprawdza się przy jakichkolwiek wyjściach, goście też je lubią) lub bez niego.

Szafy do przedpokoju bywają wyposażone w szuflady. Niektórzy cenią sobie to rozwiązanie. Oprócz wspomnianego sposobu otwierania drzwi, znaczenie ma także ilość zamontowanych w meblu skrzydeł. Dziś możesz już wybierać spośród szaf wykonanych z różnych materiałów i wykoczończonych tak, jak lubisz. Przekonaj się sam.

You may also like...